PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 13W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 100 x 35 mm |
| Balení | 60 ks |
| EAN | 4892657063370 |
| Váha | 0.059 kg |
| Délka | 100 |
| Průměr | 35 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 39 mm |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.7 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 39 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | svíčková žárovka |
| Výška balení | 117 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 2.9 W |
| Světelný tok | 250 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4892657063370 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLC0402.9/WW/E14 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:ENE90
KOD VÝR.:7638900083064
EAN.:7638900083064
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:AB5512-2249 B1
KOD VÝR.:5512-2249 B1
EAN.:8595017220159
KOD KRAT.:KKKP68_KA
KOD VÝR.:KP 68_KA
EAN.:8595568910592
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:OSA64210-1BL
KOD VÝR.:4062172395014
EAN.:4062172395014
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
KOD KRAT.:OSA7528-2BL
KOD VÝR.:4062172396448
EAN.:4062172396448
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:KKVLK80/R_HB
KOD VÝR.:VLK 80/R_HB
EAN.:8595057616325
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena