LEDVANCE svít.přísluš. TruSys.FLEX závěs. sada.retizk.držáky bal.2ks
KOD KRAT.:OSITRUFLCHAINKIT
KOD VÝR.:4058075781818
EAN.:4058075781818
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | TruSys PFM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075284258 |
| Délka | 90 |
| Rozměry | 90x28x10mm |
| Šířka | 28.0 |
| Výška | 10.0 |
| Balení | 70 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 150 mm |
| Materiál | Kov |
| Podskupina zboží | Liniová |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 150 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 4058075284258 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSITRUPFMCKIT | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075284265 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSITRUFLCHAINKIT
KOD VÝR.:4058075781818
EAN.:4058075781818
KOD KRAT.:OSEPAR167.9W120D930D
KOD VÝR.:4058075608993
EAN.:4058075608993
KOD KRAT.:OSEPAR163.7W36D940D
KOD VÝR.:4058075259874
EAN.:4058075259874
KOD KRAT.:OSISFBL9.26/830W
KOD VÝR.:4058075647220
EAN.:4058075647220
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena