MODUS nouzové svítidlo LED HELIOS 1x1W SA/1h. IP42 přisaz;
KOD KRAT.:MOHEL/1W/C/1/SA/X/OP
KOD VÝR.:OZN/HEL/1W/C/1/SA/X/OP
EAN.:5902869504215
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | TruSys FLEX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075781757 |
| Délka | 3150mm |
| Šířka | 70,2mm |
| Výška | 38,8mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 43 mm |
| Materiál | Kov |
| Podskupina zboží | Liniová |
| přepravní rozměr cm | 319 cm |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 52 mm |
| Výška balení | 3190 mm |
| EAN | 4058075781757 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSITRUFLRAIL31505P | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075781764 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOHEL/1W/C/1/SA/X/OP
KOD VÝR.:OZN/HEL/1W/C/1/SA/X/OP
EAN.:5902869504215
KOD KRAT.:OSIEMDL1001HMT
KOD VÝR.:AC363460045
EAN.:AC363460045
KOD KRAT.:MOZH/UNI4
KOD VÝR.:ZH/UNI4
EAN.:8596099057305
KOD KRAT.:MOSPMI1000KO4V2CB/ND
KOD VÝR.:SPMI1000KO4V2CB/ND
EAN.:8595073794366
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:FA39036
KOD VÝR.:39036
EAN.:8429760812265
KOD KRAT.:PHIH8719514338623
KOD VÝR.:871951433862300
EAN.:8719514338623
KOD KRAT.:MOTL/1W/C/1/SA/X/TR
KOD VÝR.:OZN/TL/1W/C/1/SA/X/TR
EAN.:5902448959665
KOD KRAT.:AB1SVR427041R0000
KOD VÝR.:1SVR427041R0000
EAN.:4016779661164
KOD KRAT.:MOLV3P/O/2W/B/1/SEXW
KOD VÝR.:OZN/LV3P/O/2W/B/1/SE/X/WH
EAN.:5902869579985
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena