LEDVANCE svít.přísluš. mezikus 1500 pro LN INV ; bílá
KOD KRAT.:OSIINV214844
KOD VÝR.:4099854214844
EAN.:4099854214844
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 64 ks |
| EAN | 4099854214820 |
| Délka | 1452mm |
| Šířka | 28mm |
| Výška | 15mm |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| EAN | 4099854214820 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIINV214820 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854214837 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSIINV214844
KOD VÝR.:4099854214844
EAN.:4099854214844
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena