METRODIS lisovací spojka 2.25mm modrá Kód:BV 2 blistr-10ks
KOD KRAT.:MDBV2
KOD VÝR.:BV 2
EAN.:8594031133841
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | TruSys FLEX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854191053 |
| Délka | 1500mm |
| Šířka | 77,7mm |
| Výška | 39,4mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | DALI |
| odolnost svítidla | IK04 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Reflektor | NIL |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Liniová |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 39.40 |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 35 W |
| Světelný tok | 5800 lm |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4099854191053 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSITRUFL35/90865DAC | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854191060 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MDBV2
KOD VÝR.:BV 2
EAN.:8594031133841
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena