OSRAM LED žárovka VALUE A68 19W/150W E27 4000K 2452lm NonDim 10Y opál 2-pack
KOD KRAT.:OSEVCLA150/840/2
KOD VÝR.:4058075634336
EAN.:4058075634336
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 4099854135170 |
| Délka | 1210mm |
| Šířka | 125mm |
| Výška | 43mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - čirý |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| odolnost svítidla | IK06 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé/Nepřímé |
| Reflektor | Mat |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 7200 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 90+130 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 43.00 |
| Životnost | 100000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 55 W |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4099854135187 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854135170 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIINV135170 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEVCLA150/840/2
KOD VÝR.:4058075634336
EAN.:4058075634336
KOD KRAT.:OSESMA9MCWF/2#
KOD VÝR.:4058075521438
EAN.:4058075521438
KOD KRAT.:OSIINV135415
KOD VÝR.:4099854135415
EAN.:4099854135415
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena