LEDVANCE SMART+ svíčka B38 4.9W/40W E14 RGBW 470lm Dim 20Y WIFI 3-pack˙
KOD KRAT.:OSESMB4.9MCWF/3
KOD VÝR.:4058075779075
EAN.:4058075779075
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 4099854136047 |
| Délka | 1475mm |
| Šířka | 125mm |
| Výška | 43mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - čirý |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | DALI |
| odolnost svítidla | IK06 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| Příkon | 52 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Reflektor | Mat |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 6100 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 43.00 |
| Životnost | 100000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4099854136054 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854136047 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIINV136047 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSESMB4.9MCWF/3
KOD VÝR.:4058075779075
EAN.:4058075779075
KOD KRAT.:OSESMA9DWF/3#
KOD VÝR.:4058075485716
EAN.:4058075485716
KOD KRAT.:OSESMA9DWF/3
KOD VÝR.:4058075778818
EAN.:4058075778818
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena