TREMIS držák ochranného úhelniku do dreva DUDa-22 220mm zinek
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
| Barva těla | BÍLÁ |
|---|---|
| Délka balení | 82 mm |
| přepravní rozměr cm | 35.4 cm |
| Šířka balení | 132 mm |
| Účinnost svítidla | 60 |
| Výška balení | 354 mm |
| Výrobce | LEDVANCE |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Teplota chromatičnosti | 5000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Možnost stmívat | true |
| Třída svítidla | II |
| Včetně zdroje | true |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Výška/hloubka | 106.00 |
| EAN | 4058075575936 |
| Délka | 309 |
| Šířka | 200.00 |
| Energetická třída | G |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Světelný tok | 800 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 12 W |
| Životnost | 30000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 8 ks |
| KOD | OSISAHORC12 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075575936 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075575943 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena