SOLIGHT digitální pokojová anténa UHF 45dB LTE/4G filtr černá
KOD KRAT.:SIHP26
KOD VÝR.:HP26
EAN.:8592718014995
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4099854042133 |
| Délka | 500 |
| Průměr | 500 mm |
| Rozměry | 500x500x105mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 105mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3500 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Vnější průměr | 500.00 |
| Výška/hloubka | 105.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 42 W |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854042133 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISFCV42/840PS | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854042140 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SIHP26
KOD VÝR.:HP26
EAN.:8592718014995
KOD KRAT.:BES30700
KOD VÝR.:2333130750
EAN.:8592920107768
KOD KRAT.:MOSOL2000M3KOND
KOD VÝR.:SOL2000M3KO/ND
EAN.:8596099022143
KOD KRAT.:MFCONOLED
KOD VÝR.:CONOLED 5W
KOD KRAT.:PHWHFM114LH
KOD VÝR.:871150053682230
EAN.:8711500536822
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena