PHILIPS svít-sloup.LED Kyna SR PD 3.8W 27K BL IR
KOD KRAT.:PHI8721103105615
KOD VÝR.:872110310561500
EAN.:8721103105615
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075618022 |
| Délka | 400mm |
| Průměr | 400 mm |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 400mm |
| Výška | 120mm |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 130 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| odolnost svítidla | IK03 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| přepravní rozměr cm | 44 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 1920 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 440 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Účinnost svítidla | 80 |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 400.00 |
| Výška balení | 440 mm |
| Výška/hloubka | 120.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 24 W |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | OSISFCI24/830 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075618022 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075618039 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI8721103105615
KOD VÝR.:872110310561500
EAN.:8721103105615
KOD KRAT.:PHLEDB2.8/WWF/E14/4
KOD VÝR.:8719514309784
EAN.:8719514309784
KOD KRAT.:PHLEDMLS344464
KOD VÝR.:871951434446400
EAN.:8719514344464
KOD KRAT.:OSISFCV42/840PS
KOD VÝR.:4099854042133
EAN.:4099854042133
KOD KRAT.:SIHP26
KOD VÝR.:HP26
EAN.:8592718014995
KOD KRAT.:BES30700
KOD VÝR.:2333130750
EAN.:8592920107768
KOD KRAT.:MOSOL2000M3KOND
KOD VÝR.:SOL2000M3KO/ND
EAN.:8596099022143
KOD KRAT.:MFCONOLED
KOD VÝR.:CONOLED 5W
KOD KRAT.:PHWHFM114LH
KOD VÝR.:871150053682230
EAN.:8711500536822
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena