EMOS zvonek bezdrátový 98098 Kód:P5723
KOD KRAT.:BEP5723
KOD VÝR.:3402107000
EAN.:8592920006641
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075618008 |
| Délka | 350mm |
| Průměr | 350 mm |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 350mm |
| Výška | 115mm |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 386 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| odolnost svítidla | IK03 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| přepravní rozměr cm | 38.6 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | ANO |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 386 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Účinnost svítidla | 80 |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 350.00 |
| Výška balení | 120 mm |
| Výška/hloubka | 115.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 18 W |
| Světelný tok | 1440 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075618008 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISFCI18/840S | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075618015 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP5723
KOD VÝR.:3402107000
EAN.:8592920006641
KOD KRAT.:YETECH36PT
KOD VÝR.:001101064
EAN.:3838895551799
KOD KRAT.:GPCR1220BL5
KOD VÝR.:1042122015
EAN.:4891199001345
KOD KRAT.:OSISMGARDDOT4
KOD VÝR.:4058075478558
EAN.:4058075478558
KOD KRAT.:BEP0003
KOD VÝR.:1904030000
EAN.:8595025310002
KOD KRAT.:HDN001
KOD VÝR.:N001
EAN.:8595118860018
KOD KRAT.:AMA9Z11425
KOD VÝR.:A9Z11425
EAN.:3606480442360
KOD KRAT.:AB2CSF202001R1400
KOD VÝR.:2CSF202001R1400
EAN.:8012542780106
KOD KRAT.:GPCR2025
KOD VÝR.:1042202515
EAN.:4891199001130
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena