MODUS podhledové svítidlo, zářivka I 4x18W G13 ALDP EP IP20; nouz.modul
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075757400 |
| Průměr | 265.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Délka | 1500 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Délka balení | 176.00000000 mm |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | true |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 33.3 cm |
| Reflektor | NIL |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 252.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 333.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 1500.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 2100 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSISMDETWISTPBKWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075757400 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075757417 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:MOIKO418NZ
KOD VÝR.:IKO418600NZ
EAN.:8595073724318
KOD KRAT.:WG773-332
KOD VÝR.:773-332
EAN.:8594031136101
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230095
KOD VÝR.:872016923009500
EAN.:8720169230095
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena