OSRAM LED reflektor VALUE PAR16 6.9W/80W GU10 3000K NILlm/36° NonDim 15Y 3-pack
KOD KRAT.:OSEGU106.9W36D3/3
KOD VÝR.:4058075599970
EAN.:4058075599970
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075485853 |
| Délka | 141.50 |
| Průměr | 75.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 82.00000000 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 24.7 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 150.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Tvar zdroje | A-tvar |
| Výška balení | 247.00000000 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075485853 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMA14TWWF/3# | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075485860 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEGU106.9W36D3/3
KOD VÝR.:4058075599970
EAN.:4058075599970
KOD KRAT.:PHLEDMFP2.3W/827E14
KOD VÝR.:872016918897600
EAN.:8720169188976
KOD KRAT.:OS4099854066641
KOD VÝR.:4099854066641
EAN.:4099854066641
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena