LEDVANCE SMART+ žárovka A60 9W/60W B22d 27-6500K 806lm Dim 15Y WIFI 3-pack˙
KOD KRAT.:OSESMA9TWWFB22/3#
KOD VÝR.:4058075515666
EAN.:4058075515666
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075778955 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 67.00000000 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 20.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 130.00000000 mm |
| Výška balení | 204.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | OSESMA9.5MCWF/3 | pck | 3 | pck |
| EAN | 4058075778955 | pck | 3 | pck |
| EAN | 4058075778962 | box | 11 | pck |
KOD KRAT.:OSESMA9TWWFB22/3#
KOD VÝR.:4058075515666
EAN.:4058075515666
KOD KRAT.:PHPIEA8/865
KOD VÝR.:872790097179800
EAN.:8727900971798
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena