LEDVANCE LED reflektor PFM PAR16 8.3W/80W GU10 2700K 575lm/36° Dim 25Y sklo
KOD KRAT.:OS4099854059117
KOD VÝR.:4099854059117
EAN.:4099854059117
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075619050 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 65.99000000 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 96.01000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075619050 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMA6TWGBT | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075619067 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854059117
KOD VÝR.:4099854059117
EAN.:4099854059117
KOD KRAT.:OSEST8PEM/12.7/840K2
KOD VÝR.:4058075692442
EAN.:4058075692442
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena