LEDVANCE SUN@Home svít.nástěn.LED Orbis.Cross 12W 800lm/22-5000K IP20 30Y
KOD KRAT.:OSISAHORC12
KOD VÝR.:4058075575936
EAN.:4058075575936
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075757462 |
| Délka | 300.00 |
| Šířka | 100.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Délka balení | 152.00000000 mm |
| materiál těla svítidla | Dřevo |
| Možnost stmívat | true |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 36.3 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 1950 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Asymetrické |
| Šířka balení | 282.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 363.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 1500.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSISMDEWOODPBWWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075757462 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075757479 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSISAHORC12
KOD VÝR.:4058075575936
EAN.:4058075575936
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena