LEDVANCE LED výbojka HQL Pro 21.5W/80W E27 2700K 2700lm NonDim 60Y
KOD KRAT.:OSEHQLP2700/21.5827
KOD VÝR.:4099854040641
EAN.:4099854040641
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 4058075752641 |
| Délka | 1195.00 |
| Šířka | 295.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 72.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 124.2 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 1242.00000000 mm |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | >80° st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 332.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 51.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 4000 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSISMPLFR3612030WF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075752641 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075752658 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEHQLP2700/21.5827
KOD VÝR.:4099854040641
EAN.:4099854040641
KOD KRAT.:PHWPBHL250K307
KOD VÝR.:872790088701300
EAN.:8727900887013
KOD KRAT.:MGLR6511dHR75H08D840
KOD VÝR.:LR6511dHR-75H08D
EAN.:4892657083156
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena