OSRAM LED ENDURA venkovní reflektor 50W PCR 50W 830 Bílá
KOD KRAT.:OS4099854486944
KOD VÝR.:4099854486944
EAN.:4099854486944
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075484719 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 482.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | Ostatní |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 48.4 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 85.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 96 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 450.00 |
| Výška balení | 484.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 65.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 2700 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075484719 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMPLF2845TWWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075484726 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854486944
KOD VÝR.:4099854486944
EAN.:4099854486944
KOD KRAT.:MOETE/3W/C/1/SA/PT/W
KOD VÝR.:OZN/ETE/3W/C/1/SA/PT/WH
EAN.:5902448946870
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena