LEDVANCE FV střídač.hybridní 3-fáz. LHT-HV-20K 20kW WiFi/Eth
KOD KRAT.:OSF4099854148972
KOD VÝR.:4099854148972
EAN.:4099854148972
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075763524 |
| Délka | 180.00 |
| Šířka | 73.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 92.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK05 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| přepravní rozměr cm | 29.7 cm |
| S pohybovým čidlem? | true |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 2450 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Asymetrické |
| Šířka balení | 202.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | >80° st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 297.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 280.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSISMENTNCAMWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075763524 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075763531 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSF4099854148972
KOD VÝR.:4099854148972
EAN.:4099854148972
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena