MODUS LED panel QP 9W 700lm/838 IP40; 30x30cm pris./závěs. ND
KOD KRAT.:MOQP3E/250ND
KOD VÝR.:QP3E600/250ND
EAN.:8595073715538
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 4058075478299 |
| Délka | 110.00 |
| Energetická třída | F |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 122.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | Ostatní |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 62.4 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 320 lm |
| Šířka balení | 122.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 43 |
| Úhel vyzařování | 21-40 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 110.00 |
| Výška balení | 624.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 604.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075478299 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMFLARE607.5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075478305 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOQP3E/250ND
KOD VÝR.:QP3E600/250ND
EAN.:8595073715538
KOD KRAT.:PHI8721103104878
KOD VÝR.:872110310487800
EAN.:8721103104878
KOD KRAT.:PHIH17442/30/P7
KOD VÝR.:8718696170601
EAN.:8718696170601
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena