NIL bužírka smršťovací 4.8mm (zahřát.až 2.4mm) modrá ;Kód:RCACS 4.8/2.4-1000
KOD KRAT.:MDSBM4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048833
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075478350 |
| Délka | 93.00 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 100.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Stříbrná |
| Délka balení | 112.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | Ostatní |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 26.4 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 112.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 58 |
| Úhel vyzařování | 21-40 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 264.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 248.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 520 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075478350 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMCURVE9SI | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075478367 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MDSBM4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048833
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena