PHILIPS LED žárovka A60 10W/75W E27 4000K 1055lm NonDim 15Y opál 4-pack
KOD KRAT.:PHLEDA10/CW/4
KOD VÝR.:871869969496802
EAN.:8718699694968
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075609938 |
| Délka | 168.00 |
| Průměr | 124.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Ostatní |
| Barva těla | Ostatní |
| Délka balení | 143.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 30 W |
| Označení zdroje | G125 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 19.5 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 140.01000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 195.00000000 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 300 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075609938 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMG1254.5MCWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075609945 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDA10/CW/4
KOD VÝR.:871869969496802
EAN.:8718699694968
KOD KRAT.:BEA1397.1
KOD VÝR.:3104139711
EAN.:8592920030851
KOD KRAT.:OSEPG92.6/827
KOD VÝR.:4058075757967
EAN.:4058075757967
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
KOD KRAT.:KNCT-2114-C/M
KOD VÝR.:00325
EAN.:5905339003256
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:SASPH1043B/25
KOD VÝR.:ALE.2.401/25
EAN.:8594031136729
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena