LEDVANCE LED reflektor PFM MR16 8W/50W GU5.3 3000K 621lm/36° Dim 25Y sklo
KOD KRAT.:OS4099854050497
KOD VÝR.:4099854050497
EAN.:4099854050497
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075486201 |
| Délka | 117.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 66.00000000 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Patice | B22d |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 96.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | A-tvar |
| Úhel vyzařování | 300 st. |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075486201 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMFA6DBTB22 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075486218 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854050497
KOD VÝR.:4099854050497
EAN.:4099854050497
KOD KRAT.:OSEST8PEM/18.8/840K1
KOD VÝR.:4058075692435
EAN.:4058075692435
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena