instalační kabel CYKY-J 4x4mm (J) ; kruh.100m
KOD KRAT.:KACYKY4B4
KOD VÝR.:CYKY4x4
EAN.:5907802037645
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075609778 |
| Délka | 118.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Ostatní |
| Barva těla | Ostatní |
| Délka balení | 61.01000000 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.4 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 96.01000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4058075609778 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMFP4DE14WF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075609785 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KACYKY4B4
KOD VÝR.:CYKY4x4
EAN.:5907802037645
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:MDVZS165
KOD VÝR.:8585007356784
EAN.:8585007356784
KOD KRAT.:OSISMPLBL406060WWF
KOD VÝR.:4058075650190
EAN.:4058075650190
KOD KRAT.:BEPM0503
KOD VÝR.:1914031200
EAN.:8595025381194
KOD KRAT.:EABF-U-3/72-C
KOD VÝR.:283048
EAN.:4015082830489
KOD KRAT.:OSESMG954.8TWCWF
KOD VÝR.:4058075777897
EAN.:4058075777897
KOD KRAT.:PHI17392/93/P0
KOD VÝR.:8718696165942
EAN.:8718696165942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena