LEDVANCE LED zářivka SUPER. 1,2m T8 EM 14W 230V G13 6500K 2600lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854432781
KOD VÝR.:4099854432781
EAN.:4099854432781
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075729247 |
| Délka | 168.00 |
| Průměr | 125.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 143.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 6 W |
| Označení zdroje | G125 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 19.5 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 680 lm |
| Šířka balení | 140.01000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2400 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 195.00000000 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075729254 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075729247 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMFG1256DGZB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854432781
KOD VÝR.:4099854432781
EAN.:4099854432781
KOD KRAT.:KGS182119.FIL
KOD VÝR.:182119.FIL
EAN.:8594193602193
KOD KRAT.:OS4099854434624
KOD VÝR.:4099854434624
EAN.:4099854434624
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena