OSRAM OFFICE LINE DESK RETRO 9W830 D WT OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854464010
KOD VÝR.:4099854464010
EAN.:4099854464010
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854584183 |
| Délka | 636mm |
| Šířka | 240mm |
| Výška | 66mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost stmívat | false |
| Napětí | 3.2 V |
| odolnost svítidla | IK04 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| S pohybovým čidlem? | true |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Třída svítidla | III |
| Úhel vyzařování | 85x160 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 66.00 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Příkon | 15 W |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 25000 hod |
| KOD | OS4099854584183 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854584183 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854584190 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854464010
KOD VÝR.:4099854464010
EAN.:4099854464010
KOD KRAT.:OS4099854603068
KOD VÝR.:4099854603068
EAN.:4099854603068
KOD KRAT.:OS4099854624605
KOD VÝR.:4099854624605
EAN.:4099854624605
KOD KRAT.:OS4099854603044
KOD VÝR.:4099854603044
EAN.:4099854603044
KOD KRAT.:OS4099854626081
KOD VÝR.:4099854626081
EAN.:4099854626081
KOD KRAT.:PHIW8718699789329
KOD VÝR.:871869978932900
EAN.:8718699789329
KOD KRAT.:OS4099854729959
KOD VÝR.:4099854729959
EAN.:4099854729959
KOD KRAT.:OS4099854603488
KOD VÝR.:4099854603488
EAN.:4099854603488
KOD KRAT.:PHIDL2510803.5W40KWH
KOD VÝR.:871869977511700
EAN.:8718699775117
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena