LEDVANCE příchytka.profil LED pásky AY-PW02/MB
KOD KRAT.:OSIAYPW02/MB
KOD VÝR.:4058075276659
EAN.:4058075276659
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854640643 |
| Délka | 300.00 |
| Průměr | 300 mm |
| Výška | 56mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Krytí | IP54 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK10 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 2520 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000/4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 125 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Vnější průměr | 300.00 |
| Výška/hloubka | 56.00 |
| Životnost | 750000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 21 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854640650 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854640643 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854640643 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSIAYPW02/MB
KOD VÝR.:4058075276659
EAN.:4058075276659
KOD KRAT.:MOKSL4000M3KS/ND
KOD VÝR.:KSL4000M3KS/ND
EAN.:8595073791006
KOD KRAT.:OSIAYPC/R02/C/2
KOD VÝR.:4058075402102
EAN.:4058075402102
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena