LEDVANCE reflektor (floodlight) FL COMP VAL 20W 2000lm/840/100° IP65 50Y ;černá
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840
KOD VÝR.:4058075575288
EAN.:4058075575288
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075574816 |
| Délka | 124mm |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 122mm |
| Výška | 29mm |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Délka balení | 52 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | Sklo - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| odolnost svítidla | IK06 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Reflektor | Mat |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 127 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| Účinnost svítidla | 100 |
| Úhel vyzařování | 100 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 112 mm |
| Výška/hloubka | 29.00 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 20 W |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075574816 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIFLCO20/865BK | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075574823 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840
KOD VÝR.:4058075575288
EAN.:4058075575288
KOD KRAT.:MO4306027
KOD VÝR.:4306027
KOD KRAT.:PHQDN470B20S/830BK
KOD VÝR.:871869651590400
EAN.:8718699515904
KOD KRAT.:PHIH8720169321014
KOD VÝR.:8720169321014
EAN.:8720169321014
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830BK
KOD VÝR.:4058075574854
EAN.:4058075574854
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840WT
KOD VÝR.:4058075574793
EAN.:4058075574793
KOD KRAT.:PHIH8719514440937
KOD VÝR.:871951444093700
EAN.:8719514440937
KOD KRAT.:OSH64690ECO
KOD VÝR.:4008321928078
EAN.:4008321928078
KOD KRAT.:OSIFLCO50/840WT
KOD VÝR.:4058075574915
EAN.:4058075574915
KOD KRAT.:PHLEDH8719514491342
KOD VÝR.:871951449134200
EAN.:8719514491342
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena