SOLIGHT HDMI kabel spojka. HDMI zdířka - HDMI zdířka. přímá. sáček
KOD KRAT.:SISSV5310E
KOD VÝR.:SSV5310E
EAN.:8592718022808
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075279278 |
| Rozměry | 1000x17,5x14,5 mm |
| Balení | 50 ks |
| Délka | 1000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1200 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 120 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| EAN | 4058075279278 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIAYPM05U17.5X14.51 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075279292 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SISSV5310E
KOD VÝR.:SSV5310E
EAN.:8592718022808
KOD KRAT.:AMEPH0100171
KOD VÝR.:EPH0100171
EAN.:3606480729232
KOD KRAT.:MOPIK26M
KOD VÝR.:OZAWPIK26M
EAN.:5902288988566
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena