EMOS kabel HDMI + Ethernet A/M - A/M 3M Kód:SD0103
KOD KRAT.:BESD0103
KOD VÝR.:2334101030
EAN.:8592920002254
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075278226 |
| Rozměry | 1000x16x5 mm |
| Balení | 50 ks |
| Délka | 1000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1200 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 120 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| EAN | 4058075278226 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIAYPF02U16X5101 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075278240 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BESD0103
KOD VÝR.:2334101030
EAN.:8592920002254
KOD KRAT.:MOIBP5000A4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP5000A4KN600DALI
EAN.:8596099037956
KOD KRAT.:MOISSAC4KVM4V160/ND2
KOD VÝR.:ISSAC4KVM4V160/ND1050I3
EAN.:8596099044855
KOD KRAT.:MOBRSB4KO300V6/NDMUL
KOD VÝR.:BRSB4KO300V6/NDMULTI
EAN.:8596099110116
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KO600/N1
KOD VÝR.:FIT5000A4KO600/ND
EAN.:8596099024826
KOD KRAT.:OSVHITS2000NDLS
KOD VÝR.:4008321525499
EAN.:4008321525499
KOD KRAT.:OSIORBUSBL22/830B
KOD VÝR.:4058075752887
EAN.:4058075752887
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KN600DAL2
KOD VÝR.:IBP4000A4KN600DALIT
EAN.:8596099071561
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:MOV3L1LED1500/LPH
KOD VÝR.:V3L1LED1500/LPH
EAN.:8595073778748
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena