LEDVANCE PL COMP 1200 V 30W ML 83040 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854735707
KOD VÝR.:4099854735707
EAN.:4099854735707
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075156807 |
| Délka | 350mm |
| Průměr | 350 mm |
| Rozměry | 350x350x104mm |
| Šířka | 350mm |
| Výška | 104mm |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 380 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 38 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 380 mm |
| Výška balení | 104 mm |
| Výška/hloubka | 104.0 |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| EAN | 4058075156807 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISURC350 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075156814 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854735707
KOD VÝR.:4099854735707
EAN.:4099854735707
KOD KRAT.:PHQ8719514530843
KOD VÝR.:871951453084399
EAN.:8719514530843
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288232_pos
KOD VÝR.:871951428823200
EAN.:8719514288232
KOD KRAT.:PHQWL070V17S/840M
KOD VÝR.:871951452271899
EAN.:8719514522718
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena