LEDVANCE svít.přísluš. závěs.sada pro LN INV ; bílá
KOD KRAT.:OSIINV215537
KOD VÝR.:4099854215537
EAN.:4099854215537
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075133303 |
| Průměr | 100 mm |
| Rozměry | 100x100x25mm |
| Šířka | 100mm |
| Výška | 25.0 |
| Balení | 4 ks |
| Délka | 100 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 60 mm |
| Materiál | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 10.5 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 105 mm |
| EAN | 4058075133310 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075133303 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSILNILSKITDI | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSIINV215537
KOD VÝR.:4099854215537
EAN.:4099854215537
KOD KRAT.:OSITRUFLSUSPKIT
KOD VÝR.:4058075781795
EAN.:4058075781795
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena