MODUS přisazené svítidlo LED KSL 41W 5000lm/830 IP40 ND;
KOD KRAT.:MOKSL4000M3KS/ND
KOD VÝR.:KSL4000M3KS/ND
EAN.:8595073791006
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075276659 |
| Rozměry | 9x28,7x7,5 mm |
| Balení | 50 ks |
| Délka | 2000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| EAN | 4058075276659 | set | 12 | set |
| KOD | OSIAYPW02/MB | set | 12 | set |
| EAN | 4058075276666 | box | 11 | set |
KOD KRAT.:MOKSL4000M3KS/ND
KOD VÝR.:KSL4000M3KS/ND
EAN.:8595073791006
KOD KRAT.:OSIAYPC/R02/C/2
KOD VÝR.:4058075402102
EAN.:4058075402102
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena