LEDVANCE AR ING RD V 24W 840 SYM09 BK ON LEDV
KOD KRAT.:OS4099854623295
KOD VÝR.:4099854623295
EAN.:4099854623295
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075276970 |
| Rozměry | 15x18,5x10,6 mm |
| Balení | 50 ks |
| Délka | 2000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| EAN | 4058075276970 | set | 12 | set |
| KOD | OSIAYPM04/MB | set | 12 | set |
| EAN | 4058075276987 | box | 11 | set |
KOD KRAT.:OS4099854623295
KOD VÝR.:4099854623295
EAN.:4099854623295
KOD KRAT.:OSDRDS-P-20/500
KOD VÝR.:4099854077050
EAN.:4099854077050
KOD KRAT.:OS4099854625060
KOD VÝR.:4099854625060
EAN.:4099854625060
KOD KRAT.:DRMN21/B2
KOD VÝR.:5000394203969
EAN.:5000394203969
KOD KRAT.:OS4099854685934
KOD VÝR.:4099854685934
EAN.:4099854685934
KOD KRAT.:OS4099854623370
KOD VÝR.:4099854623370
EAN.:4099854623370
KOD KRAT.:OS4099854624087
KOD VÝR.:4099854624087
EAN.:4099854624087
KOD KRAT.:OS4099854460913
KOD VÝR.:4099854460913
EAN.:4099854460913
KOD KRAT.:BES9123
KOD VÝR.:2309010030
EAN.:8595025385499
KOD KRAT.:PHVSONPIA70XTRA
KOD VÝR.:872790092817400
EAN.:8727900928174
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena