LEDVANCE AR FLO SQ V 36W 840 SYM30 BK DA LEDV
KOD KRAT.:OS4099854624384
KOD VÝR.:4099854624384
EAN.:4099854624384
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854528910 |
| Délka | 618,8mm |
| Šířka | 64mm |
| Výška | 70mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Materiál | plast |
| Možnost stmívat | false |
| odolnost svítidla | IK08 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Prachotěsy |
| Připojení pomocí konektoru | false |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000/6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 70.00 |
| Životnost | 54000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 18 W |
| Světelný tok | 2700 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OS4099854528910 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854528910 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854528927 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854624384
KOD VÝR.:4099854624384
EAN.:4099854624384
KOD KRAT.:OS4099854603426
KOD VÝR.:4099854603426
EAN.:4099854603426
KOD KRAT.:OS4099854584183
KOD VÝR.:4099854584183
EAN.:4099854584183
KOD KRAT.:OS4099854464010
KOD VÝR.:4099854464010
EAN.:4099854464010
KOD KRAT.:OS4099854603068
KOD VÝR.:4099854603068
EAN.:4099854603068
KOD KRAT.:OS4099854624605
KOD VÝR.:4099854624605
EAN.:4099854624605
KOD KRAT.:OS4099854603044
KOD VÝR.:4099854603044
EAN.:4099854603044
KOD KRAT.:OS4099854626081
KOD VÝR.:4099854626081
EAN.:4099854626081
KOD KRAT.:PHIW8718699789329
KOD VÝR.:871869978932900
EAN.:8718699789329
KOD KRAT.:OS4099854729959
KOD VÝR.:4099854729959
EAN.:4099854729959
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena