PHILIPS LED žárovka A60 7W/60W E27 2700K 806lm NonDim 15Y opál 2-pack
KOD KRAT.:PHLEDA7/827/2
KOD VÝR.:8718699777678
EAN.:8718699777678
| Barva těla | černá |
|---|---|
| Výrobce | LEDVANCE |
| Produktová řada | EDGE |
| Světelný tok | 290 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Materiál | Aluminium |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Výška/hloubka | 18.00 |
| EAN | 4058075842526 |
| Délka | 300.00 |
| Šířka | 49.00 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Užitý zdroj | LED |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 4 W |
| Životnost | 30000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 8 ks |
| EAN | 4058075842526 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4058075842526 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075842533 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDA7/827/2
KOD VÝR.:8718699777678
EAN.:8718699777678
KOD KRAT.:PHLEDG1258.5/827
KOD VÝR.:871869976475300
EAN.:8718699764753
KOD KRAT.:PHLEDCPG91.9W/827
KOD VÝR.:872016930181800
EAN.:8720169301818
KOD KRAT.:PHQRC132ZSME-3/WHg5
KOD VÝR.:871951495407699
EAN.:8719514954076
KOD KRAT.:KKS-66_FB
KOD VÝR.:S-66_FB
EAN.:8595057614734
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/830
KOD VÝR.:8720169301658
EAN.:8720169301658
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena