LEDVANCE PL ECO HLO 1200X600 E 68W 865 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854603488
KOD VÝR.:4099854603488
EAN.:4099854603488
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854729959 |
| Délka | 674mm |
| Šířka | 674mm |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4200 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000/4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Životnost | 75000 hod |
| Příkon | 32 W |
| KOD | OS4099854729959 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854729959 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854603488
KOD VÝR.:4099854603488
EAN.:4099854603488
KOD KRAT.:PHIDL2510803.5W40KWH
KOD VÝR.:871869977511700
EAN.:8718699775117
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena