LEDVANCE DRT DA DS P 40/250-1050/48BK UNV1 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854615504
KOD VÝR.:4099854615504
EAN.:4099854615504
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854731884 |
| Délka | 674mm |
| Šířka | 674mm |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4200 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000/4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Životnost | 75000 hod |
| Příkon | 32 W |
| EAN | 4099854731884 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854731884 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854615504
KOD VÝR.:4099854615504
EAN.:4099854615504
KOD KRAT.:PHI8720169365162
KOD VÝR.:872016936516200
EAN.:8720169365162
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27KN
KOD VÝR.:871869975570600
EAN.:8718699755706
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena