MODUS kancelářské svítidlo LED AREL 37W 4300lm/830 IP20 ND
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV3ND
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV3ND
EAN.:8596099000240
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854603303 |
| Délka | 1195mm |
| Šířka | 295mm |
| Výška | 34mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Krytí | IP20/IP20 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 34.00 |
| Zástavbová šířka | 280 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 40 W |
| Světelný tok | 4800 lm |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854603303 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854603310 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854603303 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV3ND
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV3ND
EAN.:8596099000240
KOD KRAT.:OS4058075831254
KOD VÝR.:4058075831254
EAN.:4058075831254
KOD KRAT.:SIPF10
KOD VÝR.:PF10
EAN.:8595092107338
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27W3I
KOD VÝR.:871869975604800
EAN.:8718699756048
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena