LEDVANCE AR CEIL RD V 7W 830 SYM15 BK ON LEDV
KOD KRAT.:OS4099854624926
KOD VÝR.:4099854624926
EAN.:4099854624926
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854602788 |
| Délka | 595mm |
| Šířka | 295mm |
| Výška | 34mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Krytí | IP20/IP20 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 34.00 |
| Zástavbová šířka | 280 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 18 W |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854602795 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854602788 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854602788 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854624926
KOD VÝR.:4099854624926
EAN.:4099854624926
KOD KRAT.:OS4099854624087
KOD VÝR.:4099854624087
EAN.:4099854624087
KOD KRAT.:OS4099854460913
KOD VÝR.:4099854460913
EAN.:4099854460913
KOD KRAT.:BES9123
KOD VÝR.:2309010030
EAN.:8595025385499
KOD KRAT.:PHVSONPIA70XTRA
KOD VÝR.:872790092817400
EAN.:8727900928174
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena