GP baterie alkalická SUPER.NEW C/LR14/ ; 2-shrink
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075463806 |
| Šířka | 43.00 |
| Výška | 15.00 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 55.00000000 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| přepravní rozměr cm | 5.5 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 55.00000000 mm |
| Výška balení | 35.00000000 mm |
| EAN | 4058075463806 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQVIVZVCOUP | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075463813 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
KOD KRAT.:OSISFCI24/830
KOD VÝR.:4058075618022
EAN.:4058075618022
KOD KRAT.:SIP105
KOD VÝR.:P105
EAN.:8592718026943
KOD KRAT.:GPLR20S2SH
KOD VÝR.:1013402001
EAN.:4891199219061
KOD KRAT.:PCE5156
KOD VÝR.:515-6
EAN.:9003399515064
KOD KRAT.:KAH05VVF20.75B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F2x0,75
EAN.:5907702810843
KOD KRAT.:PHLEDH8719514320666
KOD VÝR.:871951432066600
EAN.:8719514320666
KOD KRAT.:PHIH8720169160811
KOD VÝR.:872016916081100
EAN.:8720169160811
KOD KRAT.:AB3557G-A05340 H1
KOD VÝR.:3557G-A05340 H1
EAN.:8595017206016
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena