LEDVANCE nástěnné svítidlo LED Decor Mars 58W 1800lm/830 IP20 ; bílá
KOD KRAT.:OSIDCSMARS713WT
KOD VÝR.:4058075828445
EAN.:4058075828445
| Barva těla | BÍLÁ |
|---|---|
| Výrobce | LEDVANCE |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Světelný tok | 1425 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 21-40° st. |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Možnost stmívat | false |
| Příkon | 41 W |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Výška/hloubka | 148.00 |
| EAN | 4058075828421 |
| Délka | 558.00 |
| Šířka | 120.00 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 4058075828421 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075828438 | box | 11 | ks |
| KOD | OSIDCSMARS558WT | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSIDCSMARS713WT
KOD VÝR.:4058075828445
EAN.:4058075828445
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena