LEDVANCE lineární 60W 230V 84003000K IP20/IP20 50Y COMBO V PS 3Bílá
KOD KRAT.:OS4099854228315
KOD VÝR.:4099854228315
EAN.:4099854228315
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075122222 |
| Délka | 1458 |
| Rozměry | 1458x62x74mm |
| Šířka | 62.00 |
| Výška | 74.0 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 69 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| Materiál | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Provedení | bílé |
| přepravní rozměr cm | 146.4 cm |
| Připojení pomocí konektoru | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 1464 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Liniová |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 77 mm |
| Výška/hloubka | 74.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 49 W |
| Světelný tok | 6400 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075122222 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSILNUO49/830 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075122239 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854228315
KOD VÝR.:4099854228315
EAN.:4099854228315
KOD KRAT.:OSESMR634.7MCWF
KOD VÝR.:4058075609570
EAN.:4058075609570
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena