LEDVANCE LED panel 35W 230V 3675lm 4000K IP20 72Y 600 V 3840 UGR19
KOD KRAT.:OS4099854188046
KOD VÝR.:4099854188046
EAN.:4099854188046
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDinestra |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854232879 |
| Délka | 500.00 |
| Průměr | 29.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Patice | S14s |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 52 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4099854232879 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELIN4.7/827DS14s | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854232886 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854188046
KOD VÝR.:4099854188046
EAN.:4099854188046
KOD KRAT.:OSA64210CBN-2HB
KOD VÝR.:4062172387538
EAN.:4062172387538
KOD KRAT.:HTRSR3A
KOD VÝR.:V115
EAN.:8595614702256
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena