PHILIPS výb.halogen. MASTERC White CDO-TT PLUS 70W/942 230V E27
KOD KRAT.:PHVCDOTT70/942
KOD VÝR.:871869659679100
EAN.:8718696596791
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075849440 |
| Délka | 82mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 18mm |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Užitý zdroj | LED |
| KOD | OS4058075849440 | set | 12 | set |
| EAN | 4058075849457 | box | 11 | set |
| EAN | 4058075849440 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:PHVCDOTT70/942
KOD VÝR.:871869659679100
EAN.:8718696596791
KOD KRAT.:OS8719747930427
KOD VÝR.:8719747930427
EAN.:8719747930427
KOD KRAT.:OS4099854095221
KOD VÝR.:4099854095221
EAN.:4099854095221
KOD KRAT.:OS4099854462894
KOD VÝR.:4099854462894
EAN.:4099854462894
KOD KRAT.:KACYA16ZZ
KOD VÝR.:CYA,H07V-K16
EAN.:2029000011937
KOD KRAT.:OS4058075835931
KOD VÝR.:4058075835931
EAN.:4058075835931
KOD KRAT.:PHVCDMEMW360/842
KOD VÝR.:871869659568800
EAN.:8718696595688
KOD KRAT.:OSISURSQ330
KOD VÝR.:4099854064432
EAN.:4099854064432
KOD KRAT.:OS4099854458866
KOD VÝR.:4099854458866
EAN.:4099854458866
KOD KRAT.:OS4099854458262
KOD VÝR.:4099854458262
EAN.:4099854458262
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena