PHILIPS liniové svítidlo LED LL217X 80S/840 1x PSD WB 9x1.5
KOD KRAT.:PHQLL217X80S/8401PSD
KOD VÝR.:RP001450
EAN.:8719514619340
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854401831 |
| Délka | 561mm |
| Šířka | 82mm |
| Výška | 82mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | true |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 82.00 |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 11 W |
| Světelný tok | 1430 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4099854401848 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854401831 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854401831 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQLL217X80S/8401PSD
KOD VÝR.:RP001450
EAN.:8719514619340
KOD KRAT.:PHLEDCPP7/865E14F
KOD VÝR.:871951431310100
EAN.:8719514313101
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1108
KOD VÝR.:1SLM004102A1108
EAN.:8000126160703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena