LEDVANCE SMART+ žárovka A75 14W/100W E27 RGBW 1521lm Dim 15Y WIFI˙
KOD KRAT.:OSESMA14MCWF#
KOD VÝR.:4058075485518
EAN.:4058075485518
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854065880 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 481 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | E27 |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854065880 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854065897 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854065880 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSESMA14MCWF#
KOD VÝR.:4058075485518
EAN.:4058075485518
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena