EXIHAND ván.žárovka.LED.filam. pro svícen 34V/0.25W tažená ; matná
KOD KRAT.:KGZ170034.FIL.T.bal
KOD VÝR.:170034.FIL.T.bal
EAN.:8594193600892
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854476556 |
| Délka | 105.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Životnost | 10000 hod |
| EAN | 4099854476563 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854476556 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854476556 | ks | 1 | ks |
| EAN | 02040998544765563700 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KGZ170034.FIL.T.bal
KOD VÝR.:170034.FIL.T.bal
EAN.:8594193600892
KOD KRAT.:KCHPKRSSNL
KOD VÝR.:HPKRSSNL
KOD KRAT.:OS4099854057151
KOD VÝR.:4099854057151
EAN.:4099854057151
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena