LEDVANCE LED žárovka filament SUP UE A60 5W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 50Y opál
KOD KRAT.:OSEFA755/827F
KOD VÝR.:4099854236631
EAN.:4099854236631
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854002847 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 5 W |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14.501 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 60 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 145 mm |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854002847 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEFA5/830UEF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854002854 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEFA755/827F
KOD VÝR.:4099854236631
EAN.:4099854236631
KOD KRAT.:OS4099854465932
KOD VÝR.:4099854465932
EAN.:4099854465932
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena