LEDVANCE LED žárovka filament SUP UE A60 2.2W/40W E27 2700K 470lm NonDim;čirá
KOD KRAT.:OSEFA402.2/827C
KOD VÝR.:4099854236532
EAN.:4099854236532
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075747807 |
| Délka | 105.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 525 lm |
| Šířka balení | 60 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 145 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075747807 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEFA2.5/830UE | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075747814 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEFA402.2/827C
KOD VÝR.:4099854236532
EAN.:4099854236532
KOD KRAT.:OSEF1906B-091612
KOD VÝR.:4099854091612
EAN.:4099854091612
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/830EM
KOD VÝR.:872016915699900
EAN.:8720169156999
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena